Bujak w stylu Montessori - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

Bujak w stylu Montessori

Strona główna / Bujak w stylu Montessori
27 stycznia 2022
Bujak w stylu Montessori

Uwielbiam drewniane zabawki dla dzieci, bliska jest mi także metoda wszechstronnego rozwoju dziecka w duchu systemu wychowawczego stworzonego przez lekarkę Marię Montessori. W pierwszych miesiącach życia moich córeczek ich rozwój wspierało specjalne lustro z drążkiem, dzięki któremu dziewczynki mogły podglądać same siebie jak rosną, i przy którym uczyły się stać i stawiać pierwsze kroczki. Czas już na bardziej zaawansowane zabawki i bujak, który niedawno pojawił się w naszym domu do takich właśnie należy.

Bujak wspiera rozwój równowagi

Drewniany bujak Montessori, który pochodzi ze sklepu Małpiszon.pl świetnie nadaje się do rozwoju zmysłu równowagi u dzieci. Ta drewniana zabawka została wykonana z ekologicznych materiałów i pomalowana naturalnymi nietoksycznymi farbami i lakierami. Od zawsze zwracam uwagę na to by zabawki dla dziewczynek były możliwe jak najbardziej naturalne. Dzięki bujakowi dziewczynki będą mogły rozwijać zarówno wyobraźnię, kreatywne myślenie i motorykę. Zabawa z bujakiem wzmocni mięśnie i usprawni koordynację ruchów dziecka.

Wiele funkcji w jednym bujaku

Dzieci uwielbiają się bujać i kołysać, aby to bujanie umilić można do bujaczka dokupić milutki kocyk wykonany z materiału minky. Bujak możne stać się mostkiem, drabinką i zjeżdżalnią (przy tych zabawach koniecznie dzieciom należy towarzyszyć, aby nie zrobiły sobie krzywdy. Bujak można stać się także bazą dla toru przeszkód. Dzięki zakupieniu specjalnego blatu bujak przemienia się w stoliczek, przy którym można rysować, bawić się w sklep czy teatrzyk. Myślę, że kreatywność dzieci nie zna granic i pewnie dziewczynki wymyślą jeszcze wiele zastosowań do zabawy z bujaczkiem.

Piękny element wnętrza

Dzięki starannemu wykonaniu, pastelowym barwom i niewielkim rozmiarom bujak stanie się pięknym, stylowym elementem dekoracji każdego dziecięcego pokoiku. Maluszki na pewno do czasu wczesnoszkolnego będą miały dzięki niemu wiele radości i zabawy. Jeśli poszukujecie prezentu dla dziecka w wieku od 2 do 7 lat, na pewno ta zabawka przyniesie im wiele radości.

Joanna

P.S. Bujaczek wraz z dodatkowym asortymentem (blatem i poduszeczką) pochodzi ze sklepu Malpiszon.pl. Profil marki na Instagramie – Malpiszon.pl.


Autor Joanna Wszeborowska-Kludzińska

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij