Ceny dostaw

Cena dostawy uzależniona od wagi/wymiarów przesyłki, sposobu płatności oraz od tego do jakiego kraju paczka zostanie wysłana. Przesyłki wysyłamy na terenie Polski oraz do wybranych krajów Europy. Nasze przesyłki dostarczamy korzystając z oferty InPost – za pomocą Paczkomatów lub Kuriera InPost według poniższego cennika.

Aktualnie obowiązujący cennik dostaw:

Inpost

 • Paczkomatów – 16,90 zł brutto (paczka gabaryt A i B)
 • Paczkomatów – 19,90 zł brutto (paczka gabaryt C)
 • Kuriera InPost – 19,90 zł brutto
 • Kuriera InPost za pobraniem – 25,90 zł brutto

DHL

 • Service Point DHL (np. Żabka, stacja Shell itd.) – 17,90 zł brutto
 • Kuriera DHL– 20,90 zł brutto
 • Kuriera DHL za pobraniem – 26,90 zł brutto

Aktualny cennik przesyłek międzynarodowych prezentuje tabela poniżej.

Waga paczkiStrefa A: Czechy, Litwa, Łotwa, Niemcy, SłowacjaStrefa B: Austria, Belgia, Estonia, Holandia, Luksemburg, Słowienia, Węgry Strefa C: Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy
do 10 kg65 zł brutto65 zł brutto90 zł brutto
do 20 kg90 zł brutto100 zł brutto160 zł brutto
do 31,5 kg160 zł brutto160 zł brutto180 zł brutto

Termin dostawy

Termin dostawy to czas realizacji Twojego zamówienia liczony od momentu:

 • zaksięgowania wpłaty na naszym koncie,
 • potwierdzenia złożenia zamówienia w przypadku wyboru dostawy z płatnością za pobraniem,
 • uzyskania pozytywnej autoryzacji w przypadku płatności kartą.

O zaksięgowaniu środków finansowych i przystąpieniu do realizacji zamówienia poinformujemy Ciebie e-mailowo.

Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od dostępności produktów na naszym stanie magazynowym:

 • 48 godzin dla produktów dostępnych od zaraz,
 • od 3 do 12 dni roboczych dla obrusów i aksamitnych kokardek aktualnie niedostępnych na stanie magazynowych (szytych niezwłocznie po złożeniu zamówienia przez Klienta),
 • od 13 do 21 dni roboczych dla podkładek i serwetek aktualnie niedostępnych na stanie magazynowych (szytych niezwłocznie po złożeniu zamówienia przez Klienta).

W okresie okołoświątecznym ze względu na dużą liczbę zamówień a także w okresie letnim (lipiec-sierpień) i zimowym (luty-marzec) czas realizacji zamówienia może się nieznacznie wydłużyć.

Informacja o realizacji zamówienia została umieszczona w karcie każdego produktu. W chwili zamówienia produktów o różnej dostępności nadanie przesyłki liczone jest od czasu przygotowania do wysyłki produktu z najdłuższym czasem realizacji zamówienia.

W chwili, gdy wszystkie produkty z Twojego zamówienia są obecne na naszym stanie magazynowym kontrolujemy je, starannie pakujemy i zabezpieczamy w paczce, którą po nadaniu przekażemy kurierowi. Czas dostawy od momentu nadania paczki to 1-2 dni robocze na terenie Polski i do około 5 dni na terenie Europy.

Serdecznie prosimy o to, aby podczas odbioru przesyłki sprawdzić stan dostarczonego zamówienia w obecności kuriera. Czasem przesyłka może zostać uszkodzona w trakcie transportu. W takiej sytuacji należy wraz z kurierem spisać protokół szkody. Jeśli opakowanie posiada bardzo wyraźne uszkodzenia zewnętrzne, rekomendujemy odmówienia przyjęcia takiej przesyłki, a następnie zawiadomienie nas o tym drogą e-mailową: biuro@srv56732.seohost.com.pl. Po pokwitowaniu odbioru paczki możesz otworzyć ją w obecności kuriera. Jeśli zauważysz niezgodność z zamówieniem i uszkodzenia opakowania należy sporządzić protokół szkody, który pomoże nam dokonać reklamacji takiego zamówienia w firmie kurierskiej.