Drewniane zabawki od Kinderfeets - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

Drewniane zabawki od Kinderfeets

Strona główna / Drewniane zabawki od Kinderfeets
31 stycznia 2022
Drewniane zabawki od Kinderfeets

W naszym domu pojawiły się piękne drewniane zabawki do marki Kinderfeets. Dzięki którym ostatnie zimowe dni spędziliśmy na radosnych i kreatywnych zabawach. Ziemi nie odziedziczyliśmy po rodzicach, lecz wypożyczamy ją od naszych dzieci”. Marka Kinderfeets projektując zabawki postawiła sobie za cel, aby nie zaciągać długu u naszych pociech. Bardzo jest mi bliska ta filozofia i piękna idea marki. Poznajcie jej piękne produkty.

Rowerek biegowy i trójkołowiec w jednym

Rowerek biegowy Tiny Tot to opcja multifunkcyjna. Z trójkołowca bez kłopotu zmieni się w rowerek dwukołowy, jak tylko maluszek będzie na to gotowy. Rowerek sprawdzi się dla dzieci w wieku od 18 miesięcy aż do 4 roku życia. Dzięki niemu dziecko będzie mogło wspierać rozwój równowagi, koordynacji i kierowania. Rowerek jest wykonany z drewna, niezwykle estetyczny, a jego oponki są biodegradowalne (i bezdętkowe). Tiny Tot Plus to ekologiczny i przyjazny towarzyszy dziecięcych zabaw.

Deska do balansowania

Deska kinderboard została stworzona by wspierać rozwój motoryczny dziecka. Z jednej strony służy do nauki balansowania, może też być zjeżdżalnią i huśtawką. Deski kinderboard były wykorzystywane w szkołach Waldorfskich, aby uczyć dzieci równowagi i stymulowania układu przedsionkowego mózgu. Możliwości zastosowania deski w zabawie dyktuje tylko dziecięca wyobraźnia. Deska utrzyma ciężar do 220 kg i jest odpowiednia dla maluszków od 18 miesiąca życia. Nawet starsze dzieci i dorośli chętnie się na nią pobujają. Deski można używać na dworzu, jak i w domu.

Kask

Przy zabawach na desce do balansowania, nauce jazdy na rowerku czy hulajnodze na pewno dzieciom przyda się bezpieczny kask. Ten od kinderfeets jest regulowany od rozmiarów 46 do 52. Zapewnia od bezpieczną naukę przy tego typu zabawach.

Drewniany wózeczek i chodzik w jednym

Każda maleńka dziewczynka marzy o wózeczku dla lalek i misiów. Wózeczek od Kinderfeets doskonale sprawdzi się zarówno na dworzu, jak i w domu. Jest niesamowicie pięknie wykonany. Będzie towarzyszył maluszkom przy stawianiu pierwszych kroków, a gdy podrosną stanie się ulubionym wehikułem do przewożenia ulubionych zabawek. Dzięki dwóm maleńkim odkręcanym nóżkom wózeczek jest stabilny co zapobiega wywróceniu się.

Polecam produkty marki Kinderfeets ze względu na estetykę, jakość wykonania i przyjazność dzieciom i środowisku.

Joanna

P.S. Drewniane zabawki pochodzą ze sklepu Kinderfeets, profil marki na Instagramie: Kinderfeets_pl


Autor Joanna Wszeborowska-Kludzińska

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij