Kolekcja Emerald - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Emerald

Poznajcie naszą inspirację na stylizację jesiennego stołu – Emerald. Bawełniana zielona tkanina obrusu prezentuje motyw beżowych kwiatów oraz fioletowo-żółtych ptaszków. Obrus został wykończony eleganckimi kopertowymi rogami. Występuje on także w wersji okrągłej. Obrus w kolorze szmaragdowej zieleni jest centralnym punktem aranżacji stołu.

Eleganckiego charakteru tej aranżacji dodają haftowane podkładki i serwetki w kolorze zielonym przeszyte wiskozową nicią w kolorze ecru. Kropką nad „i” w tej stylizacji stołu są obrączki na serwetki w formie kokardek ręcznie utkane z palmy Iraca – rafii.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą aranżacją stołu z wykorzystaniem kolekcji Emerald. Poniżej znajdziecie pełną gamę produktów pochodzących z tej kolekcji.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij