Kolekcja Christmas - Roseberry Home
EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian
EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian
0

Brak produktów w koszyku.

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Christmas

W ciemne grudniowe noce przychodzi do nas najpiękniejsze ze świąt – Boże Narodzenie. Święta Bożego Narodzenia to czas zadumy, pojednania i rodzinnego ciepła. Jesteśmy we te dni w gronie najbliższych spędzając przy stole najpiękniejsze chwile. Stół wigilijny, obok pięknie przystrojonej choinki, to jedno z najważniejszych miejsc, w których spędzamy rodzinnie tych kilka świątecznych dni. Warto ten stół zaaranżować w sposób wyjątkowy, tak aby stworzył magiczny nastrój, który pozostanie w sercach oraz wspomnieniach na zawsze.

Poznajcie nasze tegoroczne świąteczne inspiracje na różnobarwne stylizacje stołu. Przygotowaliśmy dwie aranżacje stołów dla tych, którzy uwielbiają w Boże Narodzenie dekorować stół w tradycyjnych barwach bieli, czerwieni i zieleni – Very Merry Christmas oraz Very Holly Christmas. Mamy także inspiracje stołów skąpanych w barwie złota – Shiny Gold Christmas oraz srebra – Shiny Silver Christmas. A dla tych, którzy lubią podążać za trendami stworzyliśmy także kolekcję świąteczną w najmodniejszym kolorze roku – veri peri czyli fiolecie – Very Peri Christmas.

Zapraszamy do czerpania inspiracji z naszych stylizacji świątecznych stołów. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane ze świąteczną kolekcją Christmas – obrusy w różnych wzorach i rozmiarach, podkładki, serwetki, a także aksamitne kokardy w różnych kolorach.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij