Kolekcja Very Peri Christmas - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Very Peri Christmas

Strona główna / Kolekcja / Christmas / Very Peri Christmas

Kolekcja Veri Peri Christmas czerpie inspiracje z najmodniejszego koloru 2022 – Veri Peri, czy koloru fioletowego. Barwa ta  ma w sobie spokój i stabilność błękitu, a także ognistą energię czerwieni. To kolor, który zachęca do kreatywności i doskonale sprawdzi się także w nadchodzące święta…

Podstawą kolekcji Veri Peri Christmas jest obrus w kratkę w odcieniach beżu, zieleni i fioletu. Jeśli potraktujemy go jako płótno na stole, możemy stworzyć wyjątkową aranżację stołu. Odświętnego charakteru całej aranżacji stołu dodają haftowane podkładki i serwetki Golden Bows ze złotej eleganckiej bawełnianej tkaniny przeszytej złotą nicią. Podkładki i serwetki zostały wyhaftowane złotą wiskozową nicią a ich rogi zdobią urokliwe świąteczne kokardki. Kropką nad „i” w tej stylizacji stołu są fuksjowe aksamitne kokardki, które mogą być ozdobą serwetek, kołatek na krzesłach gości, świeczników czy wazonów.

Święta w kolorze Veri Peri na pewno będą pełne miłych chwil i pozytywnych emocji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aranżacją stołu z wykorzystaniem kolekcji Veri Peri Christmas. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane ze świąteczną kolekcją Veri Peri Christmas.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij