Kolekcja Shiny Gold Christmas - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Shiny Gold Christmas

Strona główna / Kolekcja / Christmas / Shiny Gold Christmas

Kolekcja tkanin stołowych Shiny Gold Christmas to zaproszenie do spędzenia w świąt w odcieniach połyskującego złota Bawełniana tkanina obrusu Shiny Gold Christmas w kolorze złota została przeszyta elegancką nicią mieniącą się w odcieniach złota.

Odświętnego charakteru całej aranżacji stołu dodają haftowane podkładki i serwetki w formie śnieżynek Gold Stars uszyte z białej eleganckiej tkaniny przeszytej złotą wiskozową nicią. Podkładki i serwetki zostały ozdobione urokliwymi świątecznymi gwiazdkami.

Kropką nad „i” w tej stylizacji stołu są aksamitne kokardki w kolorze śmietankowej bieli, które mogą być ozdobą serwetek, kołatek na krzesłach gości, świeczników czy wazonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aranżacją stołu z wykorzystaniem kolekcji Shiny Gold Christmas. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane ze świąteczną kolekcją Shiny Gold Christmas

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij