Kolekcja Shiny Silver Christmas - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Shiny Silver Christmas

Strona główna / Kolekcja / Christmas / Shiny Silver Christmas

Kolekcja tkanin stołowych Shiny Silver Christmas to zaproszenie do spędzenia w świąt w odcieniach połyskującego srebra. Bawełniana tkanina obrusu Shiny Silver Christmas w kolorze srebra została przeszyta elegancką nicią mieniącą się w odcieniach srebra.

Odświętnego charakteru całej aranżacji stołu dodają haftowane podkładki i serwetki w formie śnieżynek Silver Stars uszyte z białej eleganckiej tkaniny przeszytej srebrną wiskozową nicią. Podkładki i serwetki zostały ozdobione urokliwymi świątecznymi gwiazdkami.

Kropką nad „i” w tej stylizacji stołu są aksamitne kokardki w kolorze alabastrowej bieli, które mogą być ozdobą serwetek, kołatek na krzesłach gości, świeczników czy wazonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aranżacją stołu z wykorzystaniem kolekcji Shiny Silver Christmas. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane ze świąteczną kolekcją Shiny Silver Christmas.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij