Kolekcja Very Holly Christmas - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Very Holly Christmas

Strona główna / Kolekcja / Christmas / Very Holly Christmas

Kolekcja Very Holly Christmas to zaproszenie do spędzenia w świąt w tradycyjnych barwach – czerwieni, zieleni i bieli.  Bawełniana tkanina obrusu Very Holly Christmas w kolorze bieli została przyozdobiona świątecznymi czerwonymi kokardami, białymi kwiatami i gałązkami ostrokrzewu – symbolami świąt Bożego Narodzenia. Obrus został przeszyty elegancką białą lamówką.

Odświętnego charakteru całej aranżacji stołu dodają haftowane podkładki i serwetki White Christmas Bows uszyte z czerwonej eleganckiej tkaniny przeszytej białą wiskozową nicią. Podkładki i serwetki zostały ozdobione urokliwymi świątecznymi kokardkami.

Kropką nad „i” w tej stylizacji stołu są aksamitne kokardki w kolorze śmietankowej bieli, które mogą być ozdobą serwetek, kołatek na krzesłach gości, świeczników czy wazonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aranżacją stołu z wykorzystaniem kolekcji Very Holly Christmas. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane ze świąteczną kolekcją Very Holly Christmas.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij