Kolekcja Very Merry Christmas - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Very Merry Christmas

Strona główna / Kolekcja / Christmas / Very Merry Christmas

Kolekcja Very Merry Christmas to zaproszenie do spędzenia w świąt w tradycyjnych barwach – czerwieni, zieleni i bieli.  Bawełniana tkanina obrusu Very Merry Christmas w kolorze bieli została przyozdobiona gałązkami jemioły i ostrokrzewu – symboli świąt Bożego Narodzenia. Obrus został przeszyty elegancką czerwoną lamówką.

Odświętnego charakteru całej aranżacji stołu dodają haftowane podkładki i serwetki Red Christmas Bows uszyte z białej eleganckiej bawełnianej tkaniny typu Half Panama przeszytej od zewnątrz białą, a od zewnątrz czerwoną wiskozową nicią. Podkładki i serwetki zostały ozdobione urokliwymi świątecznymi kokardkami.

Kropką nad „i” w tej stylizacji stołu są czerwone aksamitne kokardki, które mogą być ozdobą serwetek, kołatek na krzesłach gości, świeczników czy wazonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aranżacją stołu z wykorzystaniem kolekcji Very Merry Christmas. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane ze świąteczną kolekcją Very Merry Christmas.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij