Kolekcja Easter - Roseberry Home
EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian
EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian
0

Brak produktów w koszyku.

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Easter

W ten wiosenny czas przychodzi do nas najważniejsze ze świąt – Wielkanoc. To czas, w którym dni są coraz dłuższe, a świat przepełniony jest jasnością i świeżością. A my zaś po czasie postu i wyczekiwania przygotowujemy się na płodność i obfitość. W naszych sercach króluje nadzieja i radość.  Stół paschalny, to jedno z najważniejszych miejsc, w których spędzamy rodzinnie święta wielkanocne. Warto ten stół zaaranżować w sposób wyjątkowy, tak aby stworzył magiczny nastrój, który pozostanie w sercach oraz wspomnieniach na zawsze.

Poznajcie nasze tegoroczne świąteczne inspiracje na różnobarwne stylizacje stołu. Przygotowaliśmy pięć aranżacji stołów. Bliźniacze kolekcje Purple Willow i Purple Catkins bazują na tym samym eleganckim obrusie z motywem bazich kotków. Purple Willow to opcja dla osób lubiąca intensywniejsze barwy – tu królują fioletowe podkładki, serwetki i fuksjowe kokardy. Purple Catkins to kolekcja bardziej stonowana kolorystycznie – podkładki zostały stworzone z tego samego koloru, co obrus, kokardy mają odcień alabastrowej bieli, a serwetki mają radosny fioletowy akcent.

Mamy także inspiracje stołu skąpanego w modnym w tym roku zestawieniu bieli i czerni. W kolekcji Easter Twigs bazę stanowi szary obrus z motywem wiosennych czarnych gałązek i biało-beżowych kwiatków. Jego urodę podkreślają srebrne podkładki i serwetki, które przyozdobiono czekoladowymi kokardami.

Siostrzane kolekcje Hedgehog i Riccio są pełne wielkanocnej radości i to za sprawą przeuroczych wiosennych jeży, które przebudziły się z zimowego snu. Kolekcja Hedgehog została stworzona na motywie akwarelowych wiosennych kwiatów i jeży. Kolekcja Riccio aranżacja stołu z bieżnikami zamiast obrusu – ta aranżacja także prezentuje się lekko, przyjemnie i elegancko.

Zapraszamy do czerpania inspiracji z naszych stylizacji wielkanocnych stołów. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane ze świąteczną kolekcją Easter – obrusy w różnych wzorach i rozmiarach, podkładki, serwetki, a także aksamitne kokardy w różnych kolorach.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij