Kolekcja Joyful Christmas - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Joyful Christmas

Strona główna / Kolekcja / Joyful Christmas

W ciemne grudniowe noce przychodzi do nas najpiękniejsze ze świąt – Boże Narodzenie. Święta Bożego Narodzenia to czas zadumy, pojednania i rodzinnego ciepła. Jesteśmy we te dni w gronie najbliższych spędzając przy stole najpiękniejsze chwile. Stół wigilijny, obok pięknie przystrojonej choinki, to jedno z najważniejszych miejsc, w których spędzamy rodzinnie tych kilka świątecznych dni. Warto ten stół zaaranżować w sposób wyjątkowy, tak aby stworzył magiczny nastrój, który pozostanie w sercach oraz wspomnieniach na zawsze.

Poznajcie nasze tegoroczne świąteczne inspiracje na różnobarwne stylizacje stołu. Podstawowym elementem kolekcji Joyful Christmas są eleganckie haftowane podkładki i serwetki z bożonarodzeniowymi motywami: jemioły, dzwonków, bombki i laski św. Mikołaja. Zostały one wyhaftowane na naturalnych bawełnianych tkaninach: srebrnej half panamie przeszytej srebrną nicią (Kolekcja Silverline), złotej half panamie przeszytej złotą nicią (Kolekcja Goldenline), białej jednolitej half panamie (Kolekcja Panama) oraz beżowej bawełnianej tkaninie mirha przypominającej w swojej strukturze len (Kolekcja Mirha).

Kolekcja serwetek i podkładek Silverline i Goldenline charakteryzuje się haftami, które wyglądają jakby zostały przeszyte jednolitą linią. Produkty z tej kolekcji można kupować pojedynczo lub zdecydować się na zestawy zawierające w sobie cztery świąteczne motywy: dzwonki, bombkę, laskę św. Mikołaja oraz jemiołę. Do kolekcji podkładek i serwetek Silverline i Goldenline idealnie pasują obrusy uszyte z tych samych tkanin – srebrnej half panamy – obrus Shiny Silver oraz złotej half panamy – obrus Shiny Gold. Podkładki i serwetki można połączyć także z białymi obrusami ozdobionymi bordiurą w postaci złotej lub srebrnej wypustki – obrusy Goldenline i Silverline. Srebrną kolekcję podkładek i serwetek można połączyć także z niebieskim lnianym obrusem Royal Blue.

Kolekcja serwetek i podkładek Panama i Mirha charakteryzuje kolorowymi motywami haftów. Produkty z wzorami świątecznych dzwonków i bombki można zakupić oddzielnie lub w połączonych kolorystycznie zestawach. Podobnie produkty z motywami jemioły oraz laski św. Mikołaja można zakupić oddzielnie lub w połączonych, pasujących do siebie zestawach. Podkładki i serwetki z kolekcji Panama i Mirha doskonale prezentują się z obrusami uszytymi z tych samych tkanin – obrus Mirha z beżową wypustką oraz obrusy Goldenline i Silverline z wypustkami w kolorach złotach i srebra. Haftowane podkładki i serwetki doskonale prezentują się w towarzystwie lnianych obrusów z kolekcji Royal Green i Royal Fango.

Zapraszamy do czerpania inspiracji z naszych stylizacji świątecznych stołów. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane ze świąteczną kolekcją Joyful Christmas – obrusy w różnych wzorach i rozmiarach, podkładki, serwetki, a także aksamitne kokardy w różnych kolorach.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij