Kolekcja Goldenline Collection - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Goldenline Collection

Strona główna / Kolekcja / Joyful Christmas / Goldenline Collection

Kolekcja tkanin stołowych Goldenline Collection to zaproszenie do spędzenia w świąt w odcieniach eleganckiego złota. Bawełniana złota tkanina obrusów Shiny Gold została ozdobiona bordiurą w postaci eleganckiego kopertowego mankietu.

Odświętnego charakteru całej aranżacji stołu dodają prostokątne podkładki i kwadratowe serwetki uszyte z tej samej  bawełnianej złotej tkaniny half panama, co obrus. Podkładki i serwetki zostały ozdobione urokliwymi świątecznymi motywami haftów: bożonarodzeniowymi dzwonkami, świąteczną bombką, jemiołą oraz laską św. Mikołaja. Podkładki i serwetki mają kopertowe zakończenie rogów a od wewnątrz posiadają elegancki haft w formie ozdobnej złotej ramki. Produkty te można dowolnie ze sobą mieszać w różne komplety.

Proponujemy również połączenie kolekcji podkładek i serwetek Goldenline z eleganckim bawełnianym białym obrusem Goldenline ozdobionym złotą wypustką.

Kropką nad „i” w tej stylizacji stołu są aksamitne kokardki w kolorze śmietankowej bieli, które mogą być ozdobą serwetek, kołatek na krzesłach gości, świeczników czy wazonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aranżacją stołu z wykorzystaniem kolekcji Goldenline. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane ze świąteczną kolekcją Goldenline Collection.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij