Kolekcja Mirha Collection - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Mirha Collection

Kolekcja tkanin stołowych Mirha Collection to zaproszenie do spędzenia w świąt w naturalnych beżowych odcieniach. Bawełniana tkanina obrusu Mirha w kolorze beżu została ozdobiona elegancką beżową wypustką.

Odświętnego charakteru całej aranżacji stołu dodają prostokątne podkładki i kwadratowe serwetki uszyte z tej samej beżowej tkaniny mirha co obrus. Podkładki i serwetki zostały ozdobione urokliwymi świątecznymi motywami haftów: bożonarodzeniowymi dzwonkami, świąteczną bombką, jemiołą oraz laską św. Mikołaja. Podkładki i serwetki mają kopertowe zakończenie rogów a od wewnątrz posiadają elegancki haft w formie ozdobnej ramki. Produkty te można dowolnie ze sobą mieszać w różne komplety.

Dla fanów kolorów proponujemy połączenie kolekcji podkładek i serwetek Mirha z eleganckimi lnianymi obrusami – Royal Green i Royal Fango.

Kropką nad „i” w tej stylizacji stołu są aksamitne kokardki w kolorze śmietankowej bieli lub czerwieni, które mogą być ozdobą serwetek, kołatek na krzesłach gości, świeczników czy wazonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aranżacją stołu z wykorzystaniem kolekcji Mirha Christmas. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane ze świąteczną kolekcją Mirha Collection.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij