Kolekcja Panama Collection - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Panama Collection

Strona główna / Kolekcja / Joyful Christmas / Panama Collection

Kolekcja tkanin stołowych Panama Collection to zaproszenie do spędzenia w świąt w naturalnych odcieniach eleganckiej bieli. Bawełniana tkanina obrusów z kolekcji Panama w kolorze białym została ozdobiona bordiurą w postaci złotej i srebrnej wypustki.

Odświętnego charakteru całej aranżacji stołu dodają prostokątne podkładki i kwadratowe serwetki uszyte z tej samej białej bawełnianej tkaniny half panama, co obrus.. Podkładki i serwetki zostały ozdobione urokliwymi świątecznymi motywami haftów: bożonarodzeniowymi dzwonkami, świąteczną bombką, jemiołą oraz laską św. Mikołaja. Podkładki i serwetki mają kopertowe zakończenie rogów a od wewnątrz posiadają elegancki haft w formie ozdobnej ramki. Produkty te można dowolnie ze sobą mieszać w różne komplety.

Dla fanów kolorów proponujemy połączenie kolekcji podkładek i serwetek Panama z eleganckimi lnianymi obrusami z kolekcji Royal Linen lub bawełnianymi obrusami w kolorze złota – Shiny Gold i srebra – Shiny Silver.

Kropką nad „i” w tej stylizacji stołu są aksamitne kokardki w kolorze śmietankowej bieli lub czerwieni, które mogą być ozdobą serwetek, kołatek na krzesłach gości, świeczników czy wazonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aranżacją stołu z wykorzystaniem kolekcji Panama Christmas. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane ze świąteczną kolekcją Panama Collection.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij