Kolekcja Silverline Collection - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Silverline Collection

Strona główna / Kolekcja / Joyful Christmas / Silverline Collection

Kolekcja tkanin stołowych Silverline Collection to zaproszenie do spędzenia w świąt w odcieniach eleganckiego srebra. Bawełniana srebrna tkanina obrusów Shiny Silver została ozdobiona bordiurą w postaci eleganckiego kopertowego mankietu.

Odświętnego charakteru całej aranżacji stołu dodają prostokątne podkładki i kwadratowe serwetki uszyte z tej samej  bawełnianej srebrnej tkaniny half panama, co obrus. Podkładki i serwetki zostały ozdobione urokliwymi świątecznymi motywami haftów: bożonarodzeniowymi dzwonkami, świąteczną bombką, jemiołą oraz laską św. Mikołaja. Podkładki i serwetki mają kopertowe zakończenie rogów a od wewnątrz posiadają elegancki haft w formie ozdobnej srebrnej ramki. Produkty te można dowolnie ze sobą mieszać w różne komplety.

Proponujemy również połączenie kolekcji podkładek i serwetek Silverline z eleganckim bawełnianym białym obrusem Goldenline ozdobionym srebrną wypustką.

Kropką nad „i” w tej stylizacji stołu są aksamitne kokardki w kolorze alabastrowej bieli, które mogą być ozdobą serwetek, kołatek na krzesłach gości, świeczników czy wazonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aranżacją stołu z wykorzystaniem kolekcji Silverline. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane ze świąteczną kolekcją Silverline Collection.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij