Kolekcja Minimalistic - Roseberry Home
EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian
EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian
0

Brak produktów w koszyku.

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Minimalistic

Strona główna / Kolekcja / Minimalistic

Poznajcie nasze inspiracje na stylizacje stołu w minimalistycznych formach. Przygotowaliśmy dla Was trzy aranżacje stołów z wykorzystaniem abstrakcyjnych wzorów i subtelnych szarych oraz beżowych kolorów.

Pierwszą kolekcją jest Venus, której symbolem są profile kobiecych twarzy. Ciekawą alternatywą jest kolekcja Dragonfly – na szaro-beżowej tkaninie obrusu widnieją urokliwe skrzydełka ważek – symbolu tej kolekcji. Trzecią minimalistyczną kolekcją jest Infinity – na szarej tkaninie obrusu namalowano białe mazy, które nawiązują do nieskończoności…

Zapraszamy do czerpania inspiracji z naszych minimalistycznych stołów skąpanych w kolorach beżu i szarościach. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane z jesienną kolekcją – obrusy w różnych wzorach i rozmiarach, podkładki, serwetki, a także aksamitne kokardki na serwetki.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij