Kolekcja Infinity - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Infinity

Poznajcie naszą inspirację na stylizację stołu w wersji minimalistycznej – Infinity. Bawełniana szara tkanina obrusu ozdobiona abstrakcyjnymi mazami została wykończona eleganckimi kopertowymi rogami. Obrus w tej kolekcji jest centralnym punktem aranżacji stołu.

Wytwornego charakteru tej aranżacji dodają haftowane podkładki i serwetki w kolorze szarym przeszyte wiskozową nicią w kolorze szarości. Na podkładkach i serwetkach wyhaftowano białe mazy nawiązujące do tematu kolekcji – nieskończoności. Kropką nad „i” w tej stylizacji stołu są beżowe obrączki na serwetki w formie kwiatów ręcznie utkane z palmy Iraca – rafii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aranżacją stołu z wykorzystaniem kolekcji Infinity. Poniżej znajdziecie pełną gamę produktów pochodzących z tej kolekcji.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij