Kolekcja Royal Linen - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Royal Linen

Strona główna / Kolekcja / Royal Linen

Poznajcie nasze eleganckie i wyjątkowe kolekcje Royal Linen. Przygotowaliśmy dla Was trzy aranżacje stołów z wykorzystaniem pięknych włoskich lnów i hiszpańskich tkanin z motywem stylowych kratek.

Pierwszą z kolekcji jest Royal Blue, w której niebieski, szlachetny kolor lnu niezwykle zachwyca. Lniany obrus i serwetki zostały wykończone stylową i subtelną bordiurą w postaci błękitnej wypustki na obrzeżach tkaniny. Do kolekcji uszyliśmy bieżniki i podkładki Blue Plaid z niebiesko-białej tkaniny w kratę. Podkładki i serwetki ozdobiono klasyczną zakładką. Wyjątkową ozdobą serwetek są uszyte ręcznie aksamitne kokardki – Alabaster Velvet Bows.

Drugą z kolekcji jest Royal Fango, której podstawą jest tkanina w kolorze Fango będąca połączeniem brązu i zieleni. Ta neutralna i naturalna barwa lnu przypomina kolor ziemi i doskonale komponuje się z wieloma stylami wnętrza. Lniany obrus i serwetki zostały wykończone stylową i subtelną bordiurą w postaci beżowej wypustki na obrzeżach tkaniny. Do kolekcji uszyliśmy bieżniki i podkładki Beige Gingham z beżowo-białej tkaniny w kratę. Podkładki i serwetki ozdobiono klasyczną zakładką. Piękną ozdobą serwetek są utkane ręcznie obrączki z rafii w formie kwiatów – Beige Flower Rings.

Trzecią z kolekcji jest Royal Green, w której butelkowa zieleń lnu będzie zachwycać w codziennych i świątecznych stylizacjach stołu. Lniany obrus i serwetki zostały wykończone stylową i subtelną bordiurą w postaci zielonej wypustki na obrzeżach tkaniny. Do kolekcji uszyliśmy bieżniki i podkładki Red Tartan z czerwono-zielonej tkaniny w kratę. Podkładki i serwetki ozdobiono klasyczną zakładką. Wyjątkową ozdobą serwetek są uszyte ręcznie aksamitne kokardki – Red Velvet Bows.

Nasze jednolite, eleganckie lniane obrusy będą doskonałą dekoracją stołu w jadalni i w kuchni. Posłużą jako płótno w aranżacji stołów na co dzień i od święta. Będą świetnie komponować także w bożonarodzeniowych aranżacjach stołu. Wystarczy dobrać do nich nasze haftowane serwetki i podkładki z kolekcji Joyful Christmas – Panama, Mirha, Silverline lub Goldenline, a stół nabierze zupełnie nowego wyrazu. Zapraszamy do zabawy naszymi produktami i dobieraniem ich do własnych stylizacji stołów.

 

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij