Kolekcja Royal Blue - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Royal Blue

Podstawą kolekcji Royal Blue jest szlachetna niebieska lniana tkanina. Lniany obrus i serwetki zostały wykończone stylową i subtelną bordiurą w postaci błękitnej wypustki na obrzeżach tkaniny. Do kolekcji uszyliśmy bieżniki i podkładki Blue Plaid z niebiesko-białej tkaniny w kratę. Podkładki i serwetki ozdobiono klasyczną zakładką. Wyjątkową ozdobą serwetek są uszyte ręcznie aksamitne kokardki – Alabaster Velvet Bows.

Nasze jednolite, eleganckie lniane obrusy będą doskonałą dekoracją stołu w jadalni i w kuchni. Posłużą jako płótno w aranżacji stołów na co dzień i od święta. Będą świetnie komponować także w bożonarodzeniowych aranżacjach stołu. Do kolekcji Royal Blue wystarczy dodać nasze świąteczne podkładki i serwetki np. z kolekcji Joyful Christmas – Silverline,  Shiny Silver lub Twigs a stół z niebieskim lnianym obrusem nabierze zupełnie nowego, wytwornego wyrazu. Zapraszamy do zabawy naszymi produktami i dobieraniem ich do własnych stylizacji stołów.

 

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij