Kolekcja Royal Green - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

Royal Green

Podstawą kolekcji Royal Green jest szlachetna lniana tkanina w kolorze butelkowej zieleni. Lniany obrus i serwetki zostały wykończone stylową i subtelną bordiurą w postaci zielonej wypustki na obrzeżach tkaniny. Do kolekcji uszyliśmy bieżniki i podkładki Red Tartan z czerwono-zielonej tkaniny w kratę. Podkładki i serwetki ozdobiono klasyczną zakładką. Wyjątkową ozdobą serwetek są uszyte ręcznie aksamitne kokardki – Red Velvet Bows.

Nasze jednolite, eleganckie lniane obrusy będą doskonałą dekoracją stołu w jadalni i w kuchni. Posłużą jako płótno w aranżacji stołów na co dzień i od święta. Będą świetnie komponować także w bożonarodzeniowych aranżacjach stołu. Do kolekcji Royal Fango wystarczy dodać nasze świąteczne podkładki i serwetki np. z kolekcji Joyful Christmas – Mirha lub Panama, a stół z niebieskim lnianym obrusem nabierze zupełnie nowego, wytwornego wyrazu. Zapraszamy do zabawy naszymi produktami i dobieraniem ich do własnych stylizacji stołów.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij