Sztuka dekorowania stołów

Moja recepta na elegancki stół, czyli
30 sposobów złożenia serwetki

E-book i videobook Joanny Wszeborowskiej-Kludzińskiej - założycielki marki Roseberry Home

Kupując moje poradniki:

Nauczysz się samodzielnie tworzyć 30 stylizacji serwetek!
Twoja stylizacja stołu za każdym razem będzie elegancka i oryginalna!
Każda Twoja aranżacja stołu będzie wzbudzała zachwyt Twoich gości!
Otrzymasz foto instruktaż z 400 zdjęciami i instrukcjami!
Uzyskasz dostęp do 30 profesjonalnych filmów instruktażowych!
Kupując pakiet uzyskasz zniżkę na obydwa produkty!
Poznasz stylowe sposoby składania serwetek, które sprawdzą się podczas codziennych i odświętnych spotkań przy stole.


Skorzystaj z oferty promocyjnej:

Dowiedz się więcej o moich produktach:
Zobacz e-book od środka!

Znajdziesz tu metody złożenia serwetek w formie: klasycznych kopert, eleganckich kieszonek, urokliwych gwiazd, romantycznych kokard, świątecznych choinek czy bucika elfa.


Zobacz videobook od środka!

Videobook stanowi doskonałe rozwinięcie e-booka. Na profesjonalnie zmontowanych filmikach demonstruję i opowiadam, o tym jak krok po kroku złożyć każdą z 30 stylizacji serwetek.


Zobacz 1 z 30 videoporadników!

O AUTORCE

Joanna Wszeborowska-Kludzińska

Jestem założycielką marki Roseberry Home specjalizującej się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży ekskluzywnych tekstyliów stołowych. Aranżacje stołów tworzę dla klientów indywidualnych, luksusowych jachtów, hoteli i restauracji z sektora premium.

Projektowane przeze mnie tekstylia na stół można znaleźć w salonach stacjonarnych luksusowych marek, tj. Rosenthal, My Honey Home by Eicholtz, Almi Decor by Elizabeth Home, Glam Home czy Modern Classic Home. Nasze kolekcje można nabyć w polskich i zagranicznych sklepach internetowych z sektora premium - Rossi, Modivo i Amiramour.

Moją pasją jest upowszechnianie kultury stołu i savoir-vivre. Jestem głęboko przekonana, że to przy stole podczas wspólnych posiłków, tworzą się najważniejsze rodzinne więzi i kreują się w naszej pamięci najpiękniejsze wspomnienia. Właśnie dlatego uważam, że stół powinien zawsze zachęcać do spędzenia czasu z bliskimi i wyglądać pięknie zarówno na co dzień, jak i od święta.

97,8k+

Followersów

8,7k+

Followersów

630

Subskrybentów

WYBRANE MEDIA:

Miałam przyjemność jako ekspertka opowiadać o dekorowaniu stołu zarówno w telewizji, jak i w radio. Tworzone przeze mnie stylizacje stołów i kolekcje tekstyliów trafiają regularnie na łamy magazynów wnętrzarskich i uznanych portali internetowych.

ZAUFALI MI:

Moje aranżacje stołów pojawiały się w wyjątkowych restauracjach i hotelach - Quadrille, Hilton Gdańsk, Radisson BLU Gdańsk, Hotel Haffner czy Arche Dwór Uphagena.

Sklep
Sidebar
0 items Koszyk
Moje konto