Stół w kuchni lub jadalni to centralne miejsce domu, przy którym gromadzi się cała rodzina, aby spędzić wspólne chwile i spożyć razem posiłki. To miejsce w domu, które zasługuje wyjątkową oprawę. Wybierając dodatki do naszych jadalni warto zwrócić szczególną uwagę na nakrycie stołu i zadbać o to, aby stół zachęcał do spędzania rodzinnych wspólnych momentów każdego dnia.

Obrus niczym płótno obrazu

Obrus to płótno, na którym można namalować piękny krajobraz. Obrus można przyozdobić podkładkami, serwetkami, ceramiczną lub porcelanową zastawą, szkłem i kieliszkami, sztućcami, kwiatami w wazonach i okazjonalnymi dekoracjami. Warto, aby wszystkie te elementy tworzyły integralną całość i do siebie pasowały. Obrusy w naszym sklepie szyjemy z włoskich bawełnianych tkanin i wykańczamy nićmi z jedwabiu poliestrowego. Starannie dobieramy ich wzory i kolory, aby następnie dopasować do nich podkładki, serwetki i ozdoby na serwetki. To obrus jest punktem odniesienia dla każdej stworzonej przez nas kolekcji tkanin stołowych.

Haftowane podkładki na stół

Zależało nam na tym, aby nasze podkładki na stół eleganckie i subtelne zarazem. W naszych kolekcjach znajdziesz haftowane podkładki o różnych kształtach, wzorach i kolorach, które sprawdzą się w wielu aranżacjach stołu. Okrągłe podkładki mają haftowane obramowanie w formie kwiatowych płatków i kształt śnieżynek. Mamy w ofercie także haftowane podkładki z obrzeżem w formie fal i urokliwych kokardek. Stworzyliśmy również podkładki prostokątne z abstrakcyjnymi wzorami wewnątrz. Nasze podkładki zdobią hafty wykonane wiskozową elegancką nicią w formie gwiazdek, kokardek, śnieżynek, abstrakcyjnych mazów i geometrycznych wzorów.

Haftowane podkładki na stół

Bawełniane haftowane serwetki na stół sprawiają, że codzienny posiłek staje się bardziej wytworny. Stosowanie serwetek do posiłków to jedna z tych małych przyjemności, które podnoszą jakość posiłku i naszego życia. Jeśli chcesz sprawić, aby nakrycie stołu prezentowało się elegancko nie tylko od święta, warto rozważyć zakup serwetek na stół w różnorodnych wzorach i kolorach, które zostały dopasowane do każdego z obrusów dostępnego w naszej kolekcji.

Ozdoby na serwetki

Do naszych serwetek dopasowaliśmy ozdoby na serwetki w formie aksamitnych kokardek i obrączek wykonanych ręcznie z trawy palmowej – rafii. Kolorowe haftowane serwetki sprawiają, że każda osoba przy stole poczuje się wyjątkowo. Elegancko ułożone serwetki stanowią element dekoracyjny każdej aranżacji stołu. Nasze aksamitne kokardki mogą być ozdobą zarówno serwetek, jak i kołatek na krzesłach gości, świeczników czy wazonów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami oraz ofertą produktową.

Z życzeniami najpiękniejszych chwil przy zawsze pięknie nakrytym stole,

Roseberry Home