Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego jeśli z jakiegoś powodu nasze produkty nie spełniają Twoich oczekiwań możesz je zwrócić lub wymienić bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Produkty przygotowane na indywidualne zamówienie, np. z monogramami, indywidualnym haftem lub niestandardowy wymiar nie podlegają zwrotowi lub wymianie.

JAK PRZYGOTOWAĆ PRZESYŁKĘ DO ZWROTU?

Rezygnacji możesz dokonać z całości zamówienia lub z jego części. Zwracany produkt należy włożyć do oryginalnego opakowania. Produkt nie może mieć śladów użytkowania. Powinien być kompletny, nienaruszony i mieć oryginalne metki.

Pobierz tutaj „formularz odstąpienia od umowy” dla zakupionych na fakturę produktów, wydrukuj go, uzupełnij i podpisz. W formularzu uzupełnij swoje dane kontaktowe i informacje umożliwiające identyfikację zawartej umowy sprzedaży (nr faktury, nr zamówienia, itp). Na formularzu wymagany jest podpis Klienta.

Podpisany formularz odstąpienia od umowy włóż do opakowania wraz produktami przygotowanymi do odesłania. Zabezpiecz produkty, zamknij i zaklej paczkę. Produkt powinien być zapakowany tak, aby nie został uszkodzony w trakcie transportu.

Pamiętaj, aby do przesyłki załączyć dowód zakupu i podpisany formularz zwrotu dostępny tutaj: Wzór odstąpienia od umowy – PDF

JAK WYSŁAĆ ZWRACANY/WYMIENIANY PRODUKT?

Odeślij przygotowane produkty za pomocą dowolnej firmy kurierskiej na wskazany niżej adres. Klient ponosi koszt wysyłki produktów będących przedmiotem umowy, od której zdecydował się odstąpić.

Roseberry Home Sp. z o.o.
ul. Opacka 22/3
80-330 Gdańsk

Uwaga! W Roseberry Home nie przyjmujemy zwracanych/wymienianych produktów za pobraniem. Przesyłka odesłana w ten sposób wraca do nadawcy, ponieważ nie jesteśmy w stanie odebrać takiej paczki.

W JAKI SPOSÓB OTRZYMAM ŚRODKI FINANSOWE?

Twój wniosek o zwrot produktu rozpatrzymy w ciągu 30 dni licząc od dnia odebrania przesyłki. W przypadku pozytywnej opinii o jakości zwracanego produktu, zwrócimy Tobie należność za zakupione produkty. Jeżeli produkt nosi ślady użytkowania Roseberry Home ma prawo nie przyjąć zwrotu. Zwrotu środków finansowych dokonujemy na rachunek bankowy jeśli wyrazisz na to zgodę lub na kartę płatniczą, jeżeli została użyta do opłacenia zamówienia.

Serdecznie prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów.

P.S. Jeśli potrzebujesz z pomocy w odstąpieniu od umowy napisz e-mail: biuro@roseberryhome.com