Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego jeśli z jakiegoś powodu nasze produkty nie spełniają Twoich oczekiwań możesz dokonać ich reklamacji.

JAK DOKONAĆ REKLAMACJI I PRZYGOTOWAĆ PRZESYŁKĘ REKLAMACYJNĄ?

Pobierz tutaj „formularz reklamacyjny” dla zakupionych na fakturę produktów, wydrukuj go, uzupełnij i podpisz. W formularzu uzupełnij swoje dane kontaktowe i informacje umożliwiające identyfikację zawartej umowy sprzedaży (nr faktury, nr zamówienia, itp). W formularzu zawrzyj także zwięzły opis wady, jej rodzaj i okoliczności (wraz z datą) jej wystąpienia. Określ swoje żądanie w związku z reklamacją (wymiana produktu na nowy, naprawa produktu, obniżenie ceny, odstąpienie od umowy – o ile wada jest istotna).

Podpisany formularz reklamacyjny włóż do opakowania wraz reklamowanymi produktami przygotowanymi do odesłania. Zabezpiecz produkty, zamknij i zaklej paczkę. Produkt powinien być zapakowany tak, aby nie został uszkodzony w trakcie transportu.

Pamiętaj, aby do przesyłki załączyć dowód zakupu i podpisany formularz zwrotu dostępny tutaj: formularz reklamacyjny.

JAK WYSŁAĆ REKLAMOWANY PRODUKT?

Wyślij do nas wypełniony formularz reklamacyjny drogą e-mailową: biuro@srv56732.seohost.com.pl i zawiadom o planowanej wysyłce reklamowanego produktu. W odpowiedzi na zawiadomienie wygenerujemy dla Ciebie etykietę zwrotu za pomocą której odeślesz do nas przesyłkę. Odeślij reklamowane produkty na adres siedziby naszej firmy za pomocą firmy kurierskiej, której etykietę otrzymasz.

Roseberry Home Sp. z o.o.
ul. Opacka 22/3
80-330 Gdańsk

W JAKI SPOSÓB ROZPATRYWANA JEST REKLAMACA?

Twój wniosek z formularzem reklamacyjnym rozpatrzymy w ciągu 14 dni licząc od dnia odebrania przesyłki. W pierwszej kolejności zaproponujemy Tobie obniżenie ceny produktu lub podejmiemy próbę jego naprawy. Jeśli naprawa produktu nie będzie możliwa zaproponujemy wymianę produktu na nowy. W przypadku braku możliwości wymiany lub naprawy produktu, dokonamy zwrotu należności na wskazany przez Ciebie rachunek bankowym w formularzu reklamacyjnym.