Roseberry Home w magazynie Weranda - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

Roseberry Home w magazynie Weranda

Strona główna / Roseberry Home w magazynie Weranda
6 lipca 2021
Roseberry Home w magazynie Weranda

kiedy w połowie października założyłam bloga www.roseberryhome.pl oraz powiązane z nim profile w mediach społecznościowych na Facebooku i Instagramie pojawiło się w mojej głowie takie ciche marzenie, aby wnętrza naszego mieszkania pojawiły się kiedyś w eleganckim magazynie wnętrzarskim. Moje marzenie spełniło się spełniło…

Spełnione marzenie

Do spełnienia mojego marzenia przyczyniły się do tego dwie wspaniałe osoby – Anna Salak oraz Igor Dziedzicki. W lipcowym numerze Werandy,  od dziś dostępnym w kioskach, możecie zobaczyć efekty pracy tego tandemu – Anna dokonała stylizacji naszych wnętrz, a Igor uwiecznił je w kadrach. Ania i Igor podczas tego intensywnego dnia bardzo wiele mnie nauczyli. Przede wszystkim tego, jak patrzeć na nasze wnętrze. To było cudowne doświadczenie, a magazyn będzie wspaniałą pamiątką i dowodem na to, że warto mieć marzenia.

Z artykułu dotyczącego Roseberry Home w najnowszej Werandzie dowiecie między innymi tego, skąd wzięła się nazwa mojego profilu, dlaczego tak bardzo kocham kwiaty i kolory, a także poznacie największy sukces mojego życia. Ciekawa jestem czy czytacie to czasopismo?

Najpiękniejsze kadry z sesji

Postanowiłam podzielić się z Wami najpiękniejszymi kadrami z sesji wykonanej w naszym mieszkaniu do magazynu Weranda. To była niezwykle inspirująca i wartościowa lekcja. Jestem wdzięczna za to wyróżnienie i dostrzeżenie Roseberry Home wśród tylu cudownych wnętrz w internetowej przestrzeni

Kadry z kuchni i jadalni

Kadry z salonu

Łazienka i sypialnia

Pokoiki dziewczynek

Moi Mili – spełniajcie swoje marzenia i róbcie to, co robicie z pasją…

Joanna


Autor Joanna Wszeborowska-Kludzińska

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij