O RoseberryHome – czyli o blogu słów kilka - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

O RoseberryHome – czyli o blogu słów kilka

Strona główna / O RoseberryHome – czyli o blogu słów kilka
17 września 2020
O RoseberryHome – czyli o blogu słów kilka

Roseberry Home to miejsce w wirtualnej przestrzeni, które powstało, aby inspirować Czytelników do tego, jak stworzyć szykowny i uporządkowany dom, w którym kwitną piękne relacje między ludźmi. Na tym blogu będą pojawiać się także artykuły o dobrych manierach i ikonach stylu. To także przestrzeń zachęcająca do dbania o pogodę ducha, umysłu i ciała.

Poniżej chciałabym przedstawić Wam moi mili Goście konstrukcję tego bloga oraz informacje o tym, jakie treści znajdziecie w poszczególnych zakładkach.

Zakładka o wnętrzach

Pierwsza zakładka dotyczy Wnętrz – dekorowania domu i tworzenia harmonijnej uporządkowanej domowej przestrzeni. W części dotyczącej „Magii ozdabiania” będą ukazywać się porady dotyczące samodzielnego dekorowania domowej przestrzeni, tak aby była ona piękna na każdą okazję i dobrze zorganizowana. W sekcji „Szykowne meble i dekoracje” znajdą się zaś informacje dotyczące różnorodnych mebli i dodatków, które uczynią domową przestrzeń dostojną i elegancką.

Zakładka o inspiracjach

Druga zakładka Inspiracje powstała, aby pokazywać wzory i przykłady klasy oraz dobrego stylu. Pierwsza z sekcji będzie ukazywała różnorodne „Ikony stylu” ze świata mody, filmu, teatru, polityki czy biznesu. W drugiej sekcji powstanie swoisty „Etykietnik towarzyski”, który będzie prezentował informacje o tym, jak stosować zasady savoir-vivre i dress-code’u w codziennym życiu.

Zakładka o przyjemnościach

Trzecia zakładka Przyjemności ma celu ukazywać Czytelnikom domowe sposoby, w jaki sposób dbać o pogodę ducha, umysłu i ciała. W pierwszej sekcji pod nazwą „Sztuka relaksu” ukaże się cykl artykułów dotyczących sposobów na rozrywkę i odpoczynek w domowym zaciszu. Druga sekcja „Kulinarne rozmaitości” będzie stanowiła zbiór moich ulubionych przepisów na proste i rozkoszne dania.

Marzę o tym, aby przygotowywane przeze mnie treści na tym blogu stanowiły dla moich Czytelników inspiracje do dbania o styl swojego życia. Dom pełen ciepła, elegancji i harmonii wprawia w dobry nastrój, a ten zaś sprzyja budowaniu serdecznych relacji międzyludzkich, wspaniałemu samopoczuciu i wysokiej jakości naszego życia.

Z życzeniami przyjemnej lektury i odkrycia wielu stylowych inspiracji,

Joanna


Autor Joanna Wszeborowska-Kludzińska

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij