RoseberryHome w Dzień Dobry TVN - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

RoseberryHome w Dzień Dobry TVN

Strona główna / RoseberryHome w Dzień Dobry TVN
2 grudnia 2020
RoseberryHome w Dzień Dobry TVN

W miniony wtorek, 1 grudnia gościłam w naszym domu ekipę realizującą program #odpicowanemieszkanie pod dowodzeniem Kasi Jaroszyńskiej. Emisja programu odbędzie się już 3 grudnia, w czwartek o godzinie 10:14 na antenie Dzień Dobry TVN.

To było ekscytujące doświadczenie móc zobaczyć na własne oczy jak pracują osoby zaangażowane w przygotowanie materiału. Nagranie zdjęć do kilkuminutowego odcinka zajęło prawie osiem godzin pracy. Praca operatora Piotra wymagała od Niego nie lada cierpliwości, precyzji, wiedzy i … kondycji. Dźwiękowiec Jacek dbał o to, aby najmniejszy szum nie zakłócał nagrania. Niezwykle energetyczna prowadząca program – Kasia Jaroszyńska – przybyła do nas do Gdańska ze stolicy, aby niezwykle profesjonalnie przeprowadzić ze mną wnętrzarski wywiad i zapytać o szczegóły związane z aranżacją naszej domowej przestrzeni. A materiał wymagał przecież jeszcze w ekspresowym tempie zmontowania całego odcinka. Już nie mogę doczekać się emisji czwartkowego odcinka!

Kulisy zdjęciowe programu

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć ukazujących kulisy nagrania odcinka z udziałem RoseberryHome:

Bieżące informacje dotyczące wizyty ekipy odpicowanegomieszkania w RoseberryHome znajdziecie także na profilach bloga w mediach społecznościowych – Instagramie oraz Facebooku.

To był dzień pełen wrażeń nie tylko dla mnie, ale i także dla mojej półtorarocznej córeczki Natalki, które z radością przemykała pomiędzy kamerami i statywami z lampami, aby podglądać pracę całej ekipy realizującej program #odpicowanemieszkanie.

Jeśli macie ochotę zajrzeć do naszego jasnego wnętrza w odcieniach bieli, szarości, beżu, pudrowego różu i złota, serdecznie zapraszam do obejrzenia odcinka programu #odpicowanemieszkanie z udziałem RoseberryHome. Będzie nam niezwykle miło gościć Was wirtualnie w naszym domowych progach.

Obiecuję także w oddzielnym artykule opublikować na blogu link do materiału wideo dla osób, które nie będą miały możliwości obejrzenia premierowego odcinka w programie Dzień Dobry TVN.

Do miłego zobaczenia,

Joanna


Autor Joanna Wszeborowska-Kludzińska

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij