Stylowe włoskie biurko - Roseberry Home
Realizujemy także zamówienia indywidualne - podaj wymiary swojego stołu, napisz do nas i zamów!

Stylowe włoskie biurko

Strona główna / Stylowe włoskie biurko
18 marca 2022
Stylowe włoskie biurko

Niedawno pisałam o tym, że postanowiliśmy w domu stworzyć mini-biuro, kącik do pracy w domu. Miałam okazję pokazać Wam już nasz fotel biurowy, dziś czas na stylowe biurko prosto z moich marzeń od marki Rad-pol. Bardzo zależało nam na tym, aby nasze biurko było solidne, eleganckie, klasyczne i komponowało się dobrze w domowym wnętrzu. I takie stylowe biurko udało nam się znaleźć.

Domowe biuro w dziecięcym pokoiku

Założyłam, że w naszym domu są dwa miejsca, w których może stanąć biurko do pracy w domu – pokoik Madzi, w której wydzieliliśmy zamkniętą przestrzeń do pracy, jak i otwarta przestrzeń w salonie.  Zależało nam na tym, aby biurko znalazło się w zamkniętym pokoju w naszym mieszkaniu, aby spokojnie można było przy nim pracować.

Meble powinny nam służyć na lata i dziś wiem, ze stylowe biurko od Rad-pol będzie naszym wiernym towarzyszem pracy. To mebel niesamowicie wysokiej jakości, który przybył do nas prosto z Włoch. Idealnie sprawdzi się w biurze, gabinecie, jak i pokoju młodzieżowym.

Eleganckie biurko

Design biurka jest minimalistyczny, ale jednocześnie klasyczny i ponadczasowy.  Świetnie sprawdzić się ono w każdej przestrzeni. Biurko to można zamówić w różnych wybarwieniach drewna oraz rozmaitych sposobach jego wykończenia w zależności od potrzeb klienta.

Blat biurka wystaje poza linię jego, co prezentuje się niezwykle stylowo, elegancko, lekko i romantycznie. Dzięki zastosowaniu szuflad łatwiej utrzymać porządek. Biurko zostało ozdobione subtelnymi uchwytami, zamieszczonymi na frontach pojemnych szuflad. Jego wymiary to 150 cm szerokości, 73 cm głębokości i 79 cm wysokości.

Kącik do pracy w domu

Ja już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła spędzić to spokojne chwile pracy. Jeszcze bardziej ucieszy się z niego mój Mąż, który będzie mógł na spokojnie od czasu do czasu pracować tutaj z domu.

Jestem ciekawa na ile spodobało się Wam to biureczko i czy widzielibyście je w swoim domowym lub profesjonalnym biurze?

Joanna

Link do biurka i strony partnera:


Autor Joanna Wszeborowska-Kludzińska

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij