Jak zamówić produkt przez PayPo?

1.Składając zamówienie o wartości do 1000 zł, wybierz opcję „Płatność odroczona PayPo”.

2.Po złożeniu zamówienia zostajesz przekierowany na stronę PayPo, gdzie należy wpisać swoje dane osobowe (w tym numer PESEL), a PayPo płaci za Ciebie rachunek w naszym sklepie.

3.Otrzymujesz od nas swoje zakupy. Jeszcze przed zapłatą za produkt możesz sprawdzić, które produkty Tobie odpowiadają. Jeśli okaże się, że chcesz zwrócić jakieś produkty, po prostu za nie zapłacisz. Możesz zwrócić część lub całość towaru – wtedy kwota do zapłaty PayPo ulegnie zmniejszeniu. Unikasz dzięki temu czekania na zwrot swoich pieniędzy.

4.W ciągu 30 dni od złożenia zamówienia należy dokonać zapłaty za zakupy dzięki PayPo. Możesz także realizować płatność w czterech ratach w ciągu czterech miesięcy.

Dodatkowe korzyści z płacenia z PayPo:

1.Sprawdzasz zamówienie przed zapłatą – jeśli decydujesz się zwrócić całość, po prostu za nie płacisz i nie czekać na zwrot środków finansowych.

2.Masz 30 dni na podjęcie decyzji czy chcesz zostawić dany produkt.

3.Jesteś objęty Gwarancją Kupującego – jeśli nie otrzymasz od sklepu zamówionego produktu, Twoja transakcja zostanie anulowana, a Ty nie zostaniesz obciążony żadnymi kosztami.

4.Nic dodatkowo nie płacisz za korzystanie z tej formy płatności (nie ma tu ukrytych opłat).

5.Możesz pozwolić sobie na to, aby za produkt zapłacić w ciągu 30 dni bez dodatkowych opłat. Jeśli potrzebujesz zapłacić za produkt w dłuższym czasie – możesz wybrać spłatę w ratach i rozłożyć ją na cztery miesiące (ofertę na tę usługę otrzymasz dodatkowo).

FAQ:

1.Czy przy zakupie w PayPo muszę podać dane swojej karty kredytowej/debetowej?
Nie ma takiej potrzeby, wystarczające będą podstawowe informacje, które należy podać w formularzu rejestracyjnym. Dostęp do panelu Klienta ze wszystkimi informacjami na temat zamówienia otrzymasz mailem, który zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

2.W jaki sposób płacę za moje zamówienie w PayPo?

PayPo opłaca Twój rachunek w sklepie Roseberry Home, a Ty w ciągu 30 dni opłacasz swoje zamówienie (lub w czterech ratach w ciągu czterech miesięcy). Możesz dokonać płatności do PayPo za pomocą szybkich płatności online z każdego banku. Numer konta do wpłaty otrzymasz e-mailem wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Dla Twojej wygodny udostępniamy Tobie panel Klienta – nie masz obowiązku się do niego logować, ale możesz to zrobić. Tam znajdziesz podgląd do wszystkich informacji o zamówieniu.

3. Czy korzystanie z PayPo jest bezpieczne?

Tak, wszystkie płatności realizowane są w ramach szyfrowanych połączeń, a Ty nie podajesz żadnych danych dostępu do Twojego konta.

4. Czy za korzystanie z PayPo dokonuję dodatkowych opłat?

Nie, korzystanie z płatności PayPo w ciągu 30 dni zapłacisz tyle, ile wynosi wartość zamówienia, bez żadnych dodatkowych opłat. W przypadku spłaty w ratach, ofertę dla Ciebie otrzymasz osobno. Nie musisz decydować od razu, którą opcję (spłatę w ciągu 30 dni czy ratalną) wybierasz.

5. Co się stanie jeśli nie zapłacę w ciągu 30 dni?

Twoje płatność zostanie automatycznie rozłożona na cztery wygodne raty.

6. Co się stanie, jeśli zwrócę swoje zamówienie? Nic nie zapłacisz, a Twoja transakcja zostanie anulowana w naszym systemie.