Strona główna / Ozdoby na serwetki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Pierścienie na serwetki

Pierścienie na serwetki to element dekoracji służący do aranżacji stołu. Ich zadaniem jest podkreślenie urody pojedynczej serwetki wykonanej z eleganckiej tkaniny. Serwetniki dodadzą wytworności wielu uroczystościom – przyjęciom rodzinnym, spotkaniom rodzinny, weselom i komuniom. Obrączka na serwetkę może być wykonana z wielu materiałów. W naszej ofercie znajdują się ręcznie uszyte kokardki na serwetki i tkane obrączki z rafii. Nasze kokardki na serwetki oraz obrączki z rafii dopasowaliśmy do różnokolorowych, haftowanych serwetek z każdej kolekcji

Aksamitne kokardki na serwetki

W naszym sklepie znajdziesz obrączki na serwetki w formie aksamitnych kokardek uszytych z eleganckich velvetowych tkanin. Kokardy na serwetki można przewiązać wokół fantazyjnie złożonych na talerzu serwetek. Świetnie sprawdzą się jako dekoracja innych elementów stołu – świeczników, wazonów czy kołatek w krzesłach.

Obrączki na serwetki z rafii

W naszej ofercie znajdują się także ręcznie tkane serwetniki z palmy Iraca zwanej rafią. Obrączki z rafii mają kształty kwiatów, kokardek, a także klasycznych podłużnych pierścieni na serwetki. Występują w różnych kolorach.