Potrzebujesz obrusu w innym rozmiarze? Uszyjemy go dla Ciebie!

Potrzebujesz obrusu w innym rozmiarze? Uszyjemy go dla Ciebie!

O marce

Strona główna / O marce

Dzień dobry Miły Gościu,

stół to jedno z najważniejszych miejsc kojarzonych z ciepłem domowego ogniska i wspólnymi chwilami z najbliższymi, dlatego zasługuje na specjalną oprawę. Nasze zamiłowanie do stylowo nakrytego stołu przerodziło się w pasję. Dzięki niej zapragnęliśmy stworzyć coś wyjątkowego tak, aby cieszyć innych pięknem tego mebla niezależnie od pory roku, okazji i stylu wnętrza.

Nasze produkty

Każdy szczegół ma znaczenie, dlatego w Roseberry Home dopracowujemy detale z najwyższą starannością. Nasze obrusy, podkładki, serwetki oraz kokardy są wyszywane i haftowane w Polsce. Do produkcji wykorzystujemy m.in. włoskie, hiszpańskie oraz belgijskie naturalne tkaniny najwyższej jakości.

W naszych pracowniach większość produktów szyjemy i wykańczamy ręcznie, dlatego każdy element kolekcji jest unikalny. Nasze dekoracje stołu pochodzą nawet z bardzo dalekich stron świata od starannie wybranych producentów, dla których jakość ma istotne znaczenie. Pragniemy, by dzięki naszym produktom Państwa chwile przy stole były niezapomniane.

Nasze kolekcje

Nasze kolekcje powstają najpierw w naszej wyobraźni. Stół traktujemy jak płótno, na którym malujemy różnobarwne stylizacje. Podstawą każdej kolekcji jest obrus, do którego dopasowujemy kolory i wzory naszych podkładek, serwetek oraz ozdób na serwetki.

Doceniamy różnorodne gusta i preferencje wnętrzarskie naszych Klientów. W kolekcjach Roseberry Home upodobanie odnajdą miłośnicy zarówno stylu nowoczesnego, klasycznego, japandi, vintage, glamour jak i boho. Niezależnie od tego, wszystkie produkty łączy elegancja i subtelność. Tak jak zmieniają się pory roku, tak z ich cyklem zmieniają nasze kolekcje…

Pielęgnacja naszych produktów

Nasze produkty w przeważającym stopniu szyjemy z naturalnych tkanin. Są one szyte i wykańczane ręcznie, dlatego ich rozmiary mogą nieznacznie różnić się między sobą. Pragniemy, aby nasi Klienci jak najdłużej cieszyli się produktami Roseberry Home. W związku z tym zachęcamy do ich pielęgnacji zgodnie z naszymi zaleceniami na metkach, informacjami dotyczącymi czyszczenia tkanin dostępnymi przy opisie poszczególnych produktów w naszym sklepie internetowym, a także sugestiami z zakładki „O pielęgnacji produktów”.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszych produktów.

Z życzeniami najpiękniejszych chwil przy zawsze pięknie nakrytym stole,

Roseberry Home

Karta zakupów
Loguj się

Nie masz konta?

Sklep
0 items Koszyk
Moje konto