Kolekcja - Roseberry Home
EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian
EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian
0

Brak produktów w koszyku.

Strona główna / Kolekcja

Easter

W ten wiosenny czas przychodzi do nas najważniejsze ze świąt – Wielkanoc. To czas, w którym dni są coraz dłuższe, a świat przepełniony jest jasnością i świeżością. A my zaś po czasie postu i wyczekiwania przygotowujemy się na płodność i obfitość. W naszych sercach króluje nadzieja i radość.  Stół paschalny, to jedno z najważniejszych miejsc, w których spędzamy rodzinnie święta wielkanocne. Warto ten stół zaaranżować w sposób wyjątkowy, tak aby stworzył magiczny nastrój, który pozostanie w sercach oraz wspomnieniach na zawsze.

Poznajcie nasze tegoroczne świąteczne inspiracje na różnobarwne stylizacje stołu. Przygotowaliśmy pięć aranżacji stołów. Bliźniacze kolekcje Purple Willow i Purple Catkins bazują na tym samym eleganckim obrusie z motywem bazich kotków. Purple Willow to opcja dla osób lubiąca intensywniejsze barwy – tu królują fioletowe podkładki, serwetki i fuksjowe kokardy. Purple Catkins to kolekcja bardziej stonowana kolorystycznie – podkładki zostały stworzone z tego samego koloru, co obrus, kokardy mają odcień alabastrowej bieli, a serwetki mają radosny fioletowy akcent.

Mamy także inspiracje stołu skąpanego w modnym w tym roku zestawieniu bieli i czerni. W kolekcji Easter Twigs bazę stanowi szary obrus z motywem wiosennych czarnych gałązek i biało-beżowych kwiatków. Jego urodę podkreślają srebrne podkładki i serwetki, które przyozdobiono czekoladowymi kokardami.

Siostrzane kolekcje Hedgehog i Riccio są pełne wielkanocnej radości i to za sprawą przeuroczych wiosennych jeży, które przebudziły się z zimowego snu. Kolekcja Hedgehog została stworzona na motywie akwarelowych wiosennych kwiatów i jeży. Kolekcja Riccio aranżacja stołu z bieżnikami zamiast obrusu – ta aranżacja także prezentuje się lekko, przyjemnie i elegancko.

Zapraszamy do czerpania inspiracji z naszych stylizacji wielkanocnych stołów. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane ze świąteczną kolekcją Easter – obrusy w różnych wzorach i rozmiarach, podkładki, serwetki, a także aksamitne kokardy w różnych kolorach.

Spring is in the Air

Poznajcie nasze tegoroczne inspiracje na różnobarwne stylizacje wiosennego stołu. Przygotowaliśmy dla Was trzy aranżacje stołów z wykorzystaniem pastelowych barw, kwiatów i urokliwych gałązek.

Mamy dla Was kolekcję Gillyflower – inspirację stołu skąpanego w fioletowo-różowych kwiatach pachnącej matioli. Tętniącą kolorami kolekcją jest Bird of Paradise- skąpana w barwach oranżu, zieleni i purpury, której symbolem jest strelicja. Błękit to barwa symbolizująca kolekcję Lavender, której znakiem rozpoznawczym są gałązki lawendy i urokliwe mtoyle.

Zapraszamy do czerpania inspiracji z naszych aranżacji wiosennych stołów. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane z jesienną kolekcją Spring is in the Air – obrusy w różnych wzorach i rozmiarach, podkładki, serwetki, a także ozdoby na serwetki z różnokolorowej rafii i aksamitne kokardki na serwetki.

Poznaj nasze kolekcje w odcieniach beżu

Beige Love

Poznajcie nasze inspiracje na stylizacje stołu w kolorach beżu w roli głównej. Przygotowaliśmy dla Was trzy aranżacje stołów z wykorzystaniem subtelnych barw, kwiatów i urokliwych gałązek.

Pierwszą kolekcją jest Blossom Blue – inspiracja beżowego stołu skąpanego w biało-niebieskich kwiatach. Piękną jesienno-zimową stylizacją stołu jest kolekcja Twigs. Szaro-beżową tkaninę zdobią urokliwe czarne gałązki z biało-brązowymi kwiatkami. Ciekawą alternatywą jest kolekcja Petali – na beżowej tkaninie obrusu widnieją urokliwe białe kwiatki na brązowych gałązkach.

Zapraszamy do czerpania inspiracji z naszych aranżacji jesienno-zimowych stołów skąpanych w kolorach beżu. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane z jesienno-zimowymi kolekcjami Beige Love – obrusy w różnych wzorach i rozmiarach, podkładki, serwetki, a także aksamitne kokardki na serwetki.

Poznaj nasze kolekcje minimalistyczne

Minimalistic

Poznajcie nasze inspiracje na stylizacje stołu w minimalistycznych formach. Przygotowaliśmy dla Was trzy aranżacje stołów z wykorzystaniem abstrakcyjnych wzorów i subtelnych szarych oraz beżowych kolorów.

Pierwszą kolekcją jest Venus, której symbolem są profile kobiecych twarzy. Ciekawą alternatywą jest kolekcja Dragonfly – na szaro-beżowej tkaninie obrusu widnieją urokliwe skrzydełka ważek – symbolu tej kolekcji. Trzecią minimalistyczną kolekcją jest Infinity – na szarej tkaninie obrusu namalowano białe mazy, które nawiązują do nieskończoności…

Zapraszamy do czerpania inspiracji z naszych minimalistycznych stołów skąpanych w kolorach beżu i szarościach. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane z jesienną kolekcją – obrusy w różnych wzorach i rozmiarach, podkładki, serwetki, a także aksamitne kokardki na serwetki.

Poznaj nasze kolekcje jesienne

Garden

Poznajcie nasze tegoroczne inspiracje na różnobarwne stylizacje jesiennego stołu. Przygotowaliśmy dla Was cztery aranżacje stołów z wykorzystaniem jesiennych barw, kwiatów i urokliwych gałązek.

Mamy dla Was kolekcję Wild Rose – inspirację stołu skąpanego w tradycyjnych kolorach jesieni – brązie i kolorze rudo-rdzawym z symbolem dzikiej róży w roli głównej. Tętniącą kolorami kolekcją jest Purple Sparrow – skąpana w barwach oranżu i purpury, której symbolem jest uroczy wróbelek. Alternatywą dla Purple Sparrow jest kolekcja Blue Sparrow bardziej stonowana w odcieniach zieleni i błękitu. Szmaragdowa zieleń to barwa symbolizująca kolekcję Emerald, której znakiem rozpoznawczym są fioletowo-żółte ptaszki.

Zapraszamy do czerpania inspiracji z naszych aranżacji jesiennych stołów. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane z jesienną kolekcją Autumn Garden – obrusy w różnych wzorach i rozmiarach, podkładki, serwetki, a także ozdoby na serwetki z różnokolorowej rafii i aksamitne kokardki na serwetki.

Poznaj nasze kolekcje świąteczne

Christmas

W ciemne grudniowe noce przychodzi do nas najpiękniejsze ze świąt – Boże Narodzenie. Święta Bożego Narodzenia to czas zadumy, pojednania i rodzinnego ciepła. Jesteśmy we te dni w gronie najbliższych spędzając przy stole najpiękniejsze chwile. Stół wigilijny, obok pięknie przystrojonej choinki, to jedno z najważniejszych miejsc, w których spędzamy rodzinnie tych kilka świątecznych dni. Warto ten stół zaaranżować w sposób wyjątkowy, tak aby stworzył magiczny nastrój, który pozostanie w sercach oraz wspomnieniach na zawsze.

Poznajcie nasze tegoroczne świąteczne inspiracje na różnobarwne stylizacje stołu. Przygotowaliśmy dwie aranżacje stołów dla tych, którzy uwielbiają w Boże Narodzenie dekorować stół w tradycyjnych barwach bieli, czerwieni i zieleni – Very Merry Christmas oraz Very Holly Christmas. Mamy także inspiracje stołów skąpanych w barwie złota – Shiny Gold Christmas oraz srebra – Shiny Silver Christmas. A dla tych, którzy lubią podążać za trendami stworzyliśmy także kolekcję świąteczną w najmodniejszym kolorze roku – veri peri czyli fiolecie – Very Peri Christmas.

Zapraszamy do czerpania inspiracji z naszych stylizacji świątecznych stołów. Poniżej znajdziecie także nasze produkty powiązane ze świąteczną kolekcją Christmas – obrusy w różnych wzorach i rozmiarach, podkładki, serwetki, a także aksamitne kokardy w różnych kolorach.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij