Media o nas

RoseberryHome w Dzień Dobry TVN

W miniony wtorek, 1 grudnia gościłam w naszym domu ekipę realizującą program #odpicowanemieszkanie pod dowodzeniem Kasi Jaroszyńskiej. Emisja programu odbędzie się już 3 grudnia, w czwartek o godzinie 10:14 na antenie Dzień Dobry TVN.

To było ekscytujące doświadczenie móc zobaczyć na własne oczy jak pracują osoby zaangażowane w przygotowanie materiału. Nagranie zdjęć do kilkuminutowego odcinka zajęło prawie osiem godzin pracy. Praca operatora Piotra wymagała od Niego nie lada cierpliwości, precyzji, wiedzy i … kondycji. Dźwiękowiec Jacek dbał o to, aby najmniejszy szum nie zakłócał nagrania. Niezwykle energetyczna prowadząca program – Kasia Jaroszyńska – przybyła do nas do Gdańska ze stolicy, aby niezwykle profesjonalnie przeprowadzić ze mną wnętrzarski wywiad i zapytać o szczegóły związane z aranżacją naszej domowej przestrzeni. A materiał wymagał przecież jeszcze w ekspresowym tempie zmontowania całego odcinka. Już nie mogę doczekać się emisji czwartkowego odcinka!

Kulisy zdjęciowe programu

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć ukazujących kulisy nagrania odcinka z udziałem RoseberryHome:

Bieżące informacje dotyczące wizyty ekipy odpicowanegomieszkania w RoseberryHome znajdziecie także na profilach bloga w mediach społecznościowych – Instagramie oraz Facebooku.

To był dzień pełen wrażeń nie tylko dla mnie, ale i także dla mojej półtorarocznej córeczki Natalki, które z radością przemykała pomiędzy kamerami i statywami z lampami, aby podglądać pracę całej ekipy realizującej program #odpicowanemieszkanie.

Jeśli macie ochotę zajrzeć do naszego jasnego wnętrza w odcieniach bieli, szarości, beżu, pudrowego różu i złota, serdecznie zapraszam do obejrzenia odcinka programu #odpicowanemieszkanie z udziałem RoseberryHome. Będzie nam niezwykle miło gościć Was wirtualnie w naszym domowych progach.

Obiecuję także w oddzielnym artykule opublikować na blogu link do materiału wideo dla osób, które nie będą miały możliwości obejrzenia premierowego odcinka w programie Dzień Dobry TVN.

Do miłego zobaczenia,

Joanna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *