Media o nas

Roseberry Home na kanale YouTube

już jakiś czas narodził się w mojej głowie pomysł, aby tworzyć dla mojej wirtualnej społeczności dłuższe materiały wideo. Postanowiłam o tym, aby uruchomić mój kanał na platformie społecznościowej YouTube. Będzie to dodatkowe, wspierające moje działania i pasje medium, na którym będę co jakiś czas zamieszczać dla Was inspiracje związane aranżacją wnętrz, stylizacją stołu i dzieleniem się ciekawostkami związanymi z wnętrzami, dekoracjami i dobrymi manierami.

Decyzja podyktowana pasją

Często do tego typu projektów przygotowywałam się długo, dziś bardziej ufam sobie i swojej intuicji oraz pasji. Uwielbiam stylizować przestrzeń, daje mi to dużo radości, a jeśli przy okazji wywołam uśmiech na Waszych twarzach cieszę się podwójnie.

Mój pierwszy materiał jest już dostępny, a dzielę się w nim pomysłem na stworzenie zimowo-karnawałowego bukietu ze strusich piór. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli dołączycie także do mojej youtubowej społeczności i dokonacie subskrypcji kanału Roseberry Home.

Dobre słowo doda mi skrzydeł

Wasze opinie, komentarze, kciuki w górę dodadzą mi wiary, że warto tą drogą podążać. Będzie mi jeszcze miłej, jeśli powiecie światu o tym, że ten kanał założyłam. Zaczynam tam wszystko od początku i cieszę się na to wyzwanie. Mój profil na Instagramie pozostanie moim kluczowym medium, a YouTube będzie mnie w tych działaniach w wirtualnym świecie wspierał. Mam przynajmniej taką nadzieję.

Jeśli zechcecie podzielić się ze mną opinią na temat materiału, pozwoli mi to lepiej się rozwijać. Jestem samoukiem, dlatego tym bardziej otwieram się na Wasze wskazówki.

Jak to jest moi Mili, korzystacie z YouTube’a? Czego najczęściej tam szukacie i co oglądacie?

Z życzeniami dobrego popołudnia,

Joanna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *