Media o nas

Roseberry Home w programie Kręcimy Nieruchomości na YouTube

Z wielką radością opowiem o pewną historię o tym, jak nasze mieszkanie trafiło do programu <Kręcimy nieruchomości> na kanale YouTubie, w którym Magdalena i Grzegorz pokazują niezwykle luksusowe wnętrza na sprzedaż. Nasze mieszkanie nie jest sprzedaż… czemu tam trafiło? Zapraszam do zapoznania się z tą ciekawą historią i obejrzenia tego odcinka z udziałem Roseberry Home.

Jak pasja łączy się z pasją?

Magda przeglądała inspiracje do wnętrz i natrafiła na mój profil na Facebooku, potem zobaczyła nasze wnętrze w magazynie Weranda. Zachwyciła się naszym mieszkaniem i napisała do mnie wiadomość, że wraz z Grzegorzem – jej Mężem – przybywają do Trójmiasta nagrywać kadry ich programu <Kręcimy nieruchomości> na kanale YouTubie. 

Początkowo byłam zaskoczona, albowiem nasze mieszkanie nie jest na sprzedaż. Magda i Grzegorz – na co dzień agenci nieruchomości, z niezwykłą pasją pokazują piękne luksusowe mieszkania na ich profilu na YouTubie. Magdzie tak spodobało się nasze mieszkanie, że zapytała czy nie zgodziłabym się gościnnie wystąpić u nich w jednym z odcinków. Niezwykle mnie ten pomysł zachwycił, a sama Magda zaintrygowała tym, że mimo, że nasze mieszkanie na sprzedaż nie jest, bardzo chciała aby obserwatorzy Jej profilu zobaczyli nasze mieszkanie jako inspirację, bo podobno takie wnętrza jak nasze są na rynku unikatowe.

Jak powstaje film na YouTubie?

Aby powstał taki odcinek, a nasze pasje mogły się realizować trzeba pokonywać ograniczenia i schematy, a także mieć wokół siebie życzliwe i wspierające osoby. Magda i Grzegorz przyjechali nad morze z 1,5 roczną Łucją i Jej Nianią oraz fantastycznym Operatorem Kubą. Mnie wspierała nasza cudowna Niania. Bez pomocy tych wspaniałych osób nie było to możliwe. Poza rozmową o wnętrzach… rozmawialiśmy o życiu, o tym jak wiele serca i wysiłku wkładamy w to, co robimy na co dzień. Nagranie 10-minutowego filmiku to kilka godzin pracy operatora na miejscu, potem kolejne godziny montażu filmu, a potem kolejny czas na doszlifowanie filmu, jego opisanie i publikację. Podobnie jest z jednym zdjęciem na Instagramie – stylizacja kadru, obróbka, opis zdjęcia i publikacja, a potem budowanie zaangażowania i relacji. Wydaje się, że oglądamy krótki filmik, zwykłe zdjęcie – ale za nimi stoją ludzie, o pięknych wrażliwych duszach i niesamowitych pasjach.

Roseberry Home na YouTubie

Zakładając bloga nie sądziłam, że spotka mnie tyle dobra, że poznam tyle cudownych osób, że będą mi towarzyszyć osoby, którzy będą podążać za moją pasją. Mam w sobie niesamowitą wdzięczność.Takich wspaniałych gości zawsze z radością będę witać u siebie w domu,

Z życzeniami miłego popołudnia,

Joanna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *